Domácí telefony, tlačítkové tabla, videotelefony

Systém domácích telefonů a videotelefonů je určen pro kontrolovaný přístup do objektů, obydlených rodinných domů, kanceláří a administrativních budov. Hlavní částí systému je venkovní tlačítkové tablo (zvonkové tablo, zvonky) a uvnitř budovy (objektu) přístroje tzv. domácí telefony a v případech požadovaného zapojení zákazníkem (účastníka) i videotelefon s obrazem kamery, která snímá venkovní prostor před vstupem. V případě návštěvy, osoba zvolí požadovanou stanici (učastníka) zmáčknutím tlačítka, nebo zadáním digitálního číselného kódu na table. Volaný účastník je upozorněn tónem o přítomné návštěvě a v případě identifikování, může odemnknout vzdáleně vstupní dveře, pomocí elektrického zámku (elektrický vrátný).

 

Nabídka možných instalací:

Analogové systémy domácích telefonů a videotelefonů - 4+n

Analogové systémy mohou být použity v malých a středně velkých budov, v rodinných domech, kancelářích. Jejich výhodou je snadná instalace a uvedení do provozu s nízkou pořizovací cenou. Široká nabídka vstupních panelů, domovních telefonů a nabízí rozsáhlý výběr příslušenství pro spolehlivý systém komunikace.

 

Digitální systémy domácích telefonů a videotelefonů

Digitální systémy mohou být použity jak pro malé a velké budovy. Jejich výhodou je velmi jednoduchá instalace a jejich výhodou je pevný počet drátů pro přenášený signál, nezávisle na počtu uživatelů. Kompaktní digitální vstupní panely nabízí další funkce, jako například: elektronický seznam jmen, ovládání schodišťových i venkovních světel.

MaT Elektra CZ s.r.o

Provozovna

Vinohradská 124

130 00 Praha 3

tel. +420 267 312 116

Provozní doba:

Po-Pá: 8-18

So: 9-12

 

info@matelektra.cz

Velkoobchod a výroba:

Milešovská 9

Pobočka od 1.12.2016

přesunuta na hlavní

sidlo firmy

Vinohradská 124

Doporučujeme

V této rubrice nejsou žádné články.