Moduly tabla s kamerou pro tlačítkové panely

neboli elektrický vrátný jak známe lidově. Venkovní tlačítková tabla jsou určena pro spojení s dom. telefony, videotelefony které spolu hlasově komunikují s možností zapojení jen jako klasické zvonky bez komunikace. Instalace venkovních tabel je provedena pod omítku nebo na povrch. V nabídce jsou různé varianty - plastové, hliníkové, nerezové.. Široká nabídka možností různých variant sestavení a mnoho doplňků, příslušenství - přístupové systémy se záznamem, čipové karty, kódovací číselné zámky apod.

 

Tlačítkové panely 1158 Sinthesi Steel

Vyrobeno z leštěné nerezové oceli, nový design, pokračující série oblébeného systému URMET 1145 Sinthesi. 

Promyšlený systém, moduly lze kombinovat a získat větší počet tlačítek pro vyzvánění domovních telefonů.

 

Tlačítkové panely 1145 Sinthesi

symbol jedinečného, nenapodobitelného stylu. Rámečky z eloxovaného hliníku, nerezová tlačítka a atraktivní žluté podsvětlení jmenovek,to vše navrženo tak, aby bylo dosaženo elegantního a moderního vzhledu. Sinthesi také nabízí neomezené možnosti použití: k dispozici jsou moduly až s osmi tlačítky; integrované moduly s kamerou, hlasovou jednotkou a tlačítky pro videosystémy s koaxiálním kabelem nebo bez; s LED pro optickou kontrolu vyzvánění (svítí, když telefon nebo videotelefon vyzvání). Sinthesi představuje skutečnou revoluci při instalaci do existujících systémů. Ve všech případech je možno instalovat tlačítkový panel bez nutnosti upravit otvor ve stěně To znamená, že panelem Sinthesi můžete nahradit předchozí verzi 825 Kombi velmi snadno, bez nutnosti výměny instalační krabice.

 

Tlačítkové panely 1155

Panel 1155 KSteel je vandalizmu odolný a skládá se z jednotlivých modulů, které mohou mít různé funkce (např. kódový zámek, prázdné pole pro popisné číslo objektu, snímač elektronických klíčů apod.). Díky tomu si můžete nakombinovat panel, který bude přesně odpovídat Vašim potřebám.