Tlačítkové vstupní panely MIWI, MIWUS, URMET 4+n

neboli elektrický vrátný jak známe lidově. Venkovní tlačítková tabla jsou určena pro spojení s dom. telefony, videotelefony které spolu hlasově komunikují s možností zapojení jen jako klasické zvonky bez komunikace. Instalace venkovních tabel je provedena pod omítku nebo na povrch. V nabídce jsou různé varianty - plastové, hliníkové, nerezové.. Široká nabídka možností různých variant sestavení a mnoho doplňků, příslušenství - přístupové systémy se záznamem, čipové karty, kódovací číselné zámky apod.

 

Tlačítkové panely 525 MIWUS DOPRODEJ

 jsou vyrobeny z nerezového plechu, velmi malé rozměry a vyrábí se maximálně ve 3 sloupcích (1 sloupec max 7 tlačítek bez hovorové jednotky,nebo 1-3 tlačítka s hovorovou jednotkou). Podsvícení štítků je provedeno LED diodami, hlasová jednotka je integrovaná.
Objednávat můžete zde:
www.shopmatelektra.cz/search?search=MIWUS

 

Tlačítkové panely MIWI  UKONČENA VÝROBA

jsou vyrobena z 2 mm silného hliníku. Podsvícení štítků je provedeno LED diodami. Hovorový modul se vyrábí s 1 - 4 tlačítky. Tlačítkové moduly jsou pro 4 a 8 tlačítek. Rámeček tabla je z nehořlavé plastické hmoty. Tablo je uzavřeno koncovou lištou, která má výřez pro tulejku a šroub. Tablo se otevírá pomocí klíče K1.

 

Tlačítkové panely 1158 Sinthesi Steel

Vyrobeno z leštěné nerezové oceli, nový design, pokračující série oblébeného systému URMET 1145 Sinthesi

Promyšlený systém, moduly lze kombinovat a získat větší počet tlačítek pro vyzvánění domovních telefonů.

 

 

Tlačítkové panely 1145 Synthesi

Již se nevyrábí

symbol jedinečného, nenapodobitelného stylu. Rámečky z eloxovaného hliníku, nerezová tlačítka a atraktivní žluté podsvětlení jmenovek,to vše navrženo tak, aby bylo dosaženo elegantního a moderního vzhledu. Sinthesi také nabízí neomezené možnosti použití: k dispozici jsou moduly až s osmi tlačítky; integrované moduly s kamerou, hlasovou jednotkou a tlačítky pro videosystémy s koaxiálním kabelem nebo bez; s LED pro optickou kontrolu vyzvánění (svítí, když telefon nebo videotelefon vyzvání). Sinthesi představuje skutečnou revoluci při instalaci do existujících systémů. Ve všech případech je možno instalovat tlačítkový panel bez nutnosti upravit otvor ve stěně To znamená, že panelem Sinthesi můžete nahradit předchozí verzi 825 Kombi velmi snadno, bez nutnosti výměny instalační krabice.

 

Tlačítkové panely 1155

Již se nevyrábí

Panel 1155 KSteel je vandalizmu odolný a skládá se z jednotlivých modulů, které mohou mít různé funkce (např. kódový zámek, prázdné pole pro popisné číslo objektu, snímač elektronických klíčů apod.). Díky tomu si můžete nakombinovat panel, který bude přesně odpovídat Vašim potřebám.

 

Tlačítkové panely 725

Již se nevyrábí

jsou z litého hliníku. Provedení tabla je jednosloupcové nebo dvousloupcové vedle sebe. Při montáži je možné použít lemovací rámeček pro lepší zakrytí montážního otvoru, další vlastností je možné dodat stříšku proti dešti do extremních míst kde jsou náročné podmínky. Hovorový modul se vkládá do připravených montážního držáku. Krabice je určená pro instalaci pod omítku která je součástí, v případě montáže na omítku je možné dodat jako další komponent.

 

Tlačítkové panely ELTCRAC

Tlačítkové panely jsou hliníkové. Technologie výroby zaručuje vysokou ochranu proti negativním venkovním vlivům.Trvanlivá vrstva a lak byly vytvořeny v procesu elektrostatického natírání.Rámečky jsou zhotovené z polycarbonátového plastu zajišťujícího vysokou rezistenci proti ztrátě lesku, který způsobuje ultrafialové záření. Tabla jsou dobře odolná i proti mechanickému poškození.Vyzváněcí tlačítka jsou zhotovena z nerezové oceli.